PCvásár.hu > Termék kereső > Termék adatlap

Megosztás közösségi portálokon

TP-LINK - MC112CS single-mode 100M fiber conv.

Cikkszám: 867, Gyártói cikkszám: MC112CS
Médiakonverter

Vásárlásért kapható BBB-Pont: 45 - Mi ez?

Ez a termék jelenleg nincs raktáron!
A várható érkezésről érdeklődjön telefonon, vagy e-mailes értesítőért helyezze a kedvencek közé!

8.900,- Ft
7.008,- Ft + ÁFA
29.6,- €

Bolti ár:
9.700,- Ft
Nem rendelhető!


Áttekintő
Látogatói vélemények és értékelések
 
Értékelések átlaga
0
 
Értékelések (0)
Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
LED információk a hálózat állapotáról!
Tx:1310nm, Rx 1550nm
1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál


 

Specifikáció
Kategória Médiakonverter
Garancia 5 év

Vélemények
Látogatói vélemények és értékelések
Ezt a terméket még nem véleményezték.

Ajánlott termékek
A Kosár jelenleg üres!
Hírlevél
Iratkozzon fel hírlevelünkre!
A feliratkozók között értékes FlashDrive-okat sorsolunk ki!
E-mail cím:



 
Látogassa meg Pcvásár.hu a ShopMania weboldalon